Objednat zkušební jízdu

Subaru Levorg – Stvořené pro rally, ochočené pro rodinu

objednat jízdu ceník

Ideální pro zábavu, práci i rodinu: to je nové kompaktní sportovní kombi Levorg. Nabídne vám vynikající jízdní vlastnosti, vysoce účinné pohonné ústrojí, absolutní jistotu pohonu všech kol Subaru Symmetrical AWD a špičkovou úroveň bezpečnosti. Nezapomíná ani na sportovního ducha, využívá techniku sportovního modelu WRX STI. K dokonalým jízdním vlastnostem přidává moderní bezpečnostní a asistenční systémy.

Boxer a AWD

Motor typu Boxer s protiběžnými písty plus vyspělý pohon všech kol – tradiční kombinace síly, efektivity a jistoty, bez které se neobejde žádné správné Subaru. Model Levorg má pod kapotou benzínový čtyřválec 1,6 DIT o výkonu 170 koní a s točivým momentem 250 Nm od pouhých 1800 otáček za minutu. Je spojen výhradně s bezestupňovou převodovkou Lineartronic s možností manuálního řazení pádly pod volantem. Na 100 km/h Levorg zrychlí za 8,9 sekundy a maximální rychlost je 210 km/h.

Maximální prostor pro každý den

Interiér se vyznačuje vzdušností a skvělým výhledem do všech stran. Díky dopředu posunutým sloupkům čelního skla má řidič dokonalý přehled o dění před autem a po jeho stranách. Zavazadlový prostor má kapacitu 522 litrů, po sklopení opěradel zadních sedaček je k dispozici 1485 litrů. Díky nízké hraně je nakládání a vykládání hračkou, praktičnost zvyšují také schránky pod podlahou o celkovém objemu 40 litrů.

Ochrání vaši rodinu

Nový Levorg ve své konstrukci využívá značné množství vysokopevnostní oceli, která zajišťuje maximální tuhost karoserie a tím pádem špičkovou ochranu v případě nehody. Standardně je vybaven sedmi airbagy, posádku chrání díky vyspělým elektronickým asistenčním systémům. Hlídání slepých úhlů, monitorování prostoru za vozem a upozornění na blížící se vozidla, automatické přepínání dálkových světel, parkovací kamera s pozorovacím úhlem 160 stupňů – Levorg vidí do všech stran a na cestách vás maximálně podpoří.

Úsporný provoz a vysoký dojezd

Motor 1,6 DIT disponuje přímým vstřikováním paliva a funkcí Stop & Go, která u stojícího vozu vypne pohonnou jednotku a šetří tak pohonné hmoty. Spotřeba v kombinovaném provozu je pouhých 6,9 l/100 km, díky nádrži o kapacitě 60 litrů má Levorg dojezd téměř 900 kilometrů.

 

Více informací o modelu

Objednat si jízdu

 ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů. NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů.
Pobočka
Model
captcha

Please leave this field empty.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.

II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen „Správce“) a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.

Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas zaškrtnutím políčka.

Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.