Objednat zkušební jízdu

Nové Subaru Impreza 2018

objednat jízdu ceník

Připoutejte se, bude to jízda! Zaparkovala nám přede dveřmi žhavá novinka na čtyřech kolech, a to model Subaru Impreza 2018. Čím se pokusí ovládnout silnice? Legendární spolehlivostí, inovativním přístupem k bezpečnostním technologiím oceněným při bezpečnostních testech, ohromujícím výkonem a elegantním designem. Přijďte si ji vyzkoušet!

Půvab sporťáku

Nové Subaru Impreza si zachovává ostré linie patrné především v oblasti natáčecích světlometů, které se při projíždění zatáčkou naklání do strany dle polohy volantu. Efektnost nové Imprezy 2018 se rovněž projevuje na 18“ kolech z hliníkové slitiny se stylově sportovním vzhledem. Ten podtrhují zadní sdružená LED světla.

Nekonečný komfort a automatizace

Impreza 2018 nabízí svým pasažérům dostatek prostoru, na který jsou řidiči zvyklí u sedanů střední třídy, a to také v případě zavazadlového prostoru. Řidiči nároční na pohodlí nepochybně ocení elektricky nastavitelné sedadlo s 8 úrovněmi. Automatizace interiéru ale sedadly nekončí. Do vozu Subaru Impreza 2018 se dostanete bez použití klíče, motor spustíte stlačením jediného tlačítka a nechybí ani elektrická parkovací brzda.

Vždy v kontaktu

Žijeme v době moderních technologií a Subaru to moc dobře ví, proto vybavil model Impreza 2018 inovovaným systémem infotainmentu, který vám umožní zůstat v dosahu, ať se vydáte kamkoliv. Dotykový displej s úhlopříčkou 8 palců vám dopřeje rychlý přístup k navigaci i k hudbě, kdežto multifunkční displej nabízí všechna důležitá data o vozidle.

Skrze rozhraní Apple CarPlay či Android Auto máte na dosah ruky všechny své oblíbené aplikace, ale pomocí funkce hlasových příkazů je lze používat, aniž by vaše ruce opustily volant.

Motor SUBARU BOXER

V motoru typu boxer, neboli plochém motoru, se písty pohybují proti sobě v horizontálním směru. Model Subaru Impreza 2018 je věrný motoru typu boxer stejně jako zbytek vozů značky Subaru už přes 50 let. Boxer totiž nabízí ve srovnání s jinými typy motorů řadu nezpochybnitelných výhod a je zárukou odolnosti a spolehlivého výkonu ve všech typech vozů.

Lepší stabilita

Nízko položené těžiště plochého motoru nabízí v přímém srovnání s ostatními koncepcemi motorů mnohem lepší horizontální vyvážení.

Výkon pro běh na dlouhou trať

Plochý tvar motoru se ze své podstaty vyznačuje robustností a ideálním vyvážením. Výsledkem jsou v porovnání s jinými motory mnohem menší vibrace.

Pohon všech kol Symmetrical AWD

Systém symetrického pohonu všech kol Subaru Symmetrical AWD rozděluje hnací sílu na všechna kola a zajišťuje lepší trakci za mokra a na kluzkém povrchu. Systém je koncipován horizontálně a symetricky. Má velmi nízko položené těžiště a přispívá tak ke stabilnější a bezpečnější jízdě.

Lineartronic + Active Torque Split AWD

Převodovka Lineartronic dokáže v rámci svého rozsahu nabídnout jakýkoliv převodový poměr a umožňuje tak plynulou změnu převodu bez jakýchkoliv rázů. Udržuje motor v rozsahu největší účinnosti a zajišťuje efektivní a hladkou akceleraci a ideální jízdní vlastnosti a současně snižuje spotřebu.

Lineatronic je vždy doplněn o systém aktivního rozdělování točivého momentu mezi nápravy. Standardní rozdělení točivého momentu je 60 % na přední a 40 % na zadní nápravu. V závislosti na aktuálních podmínkách je pak rozdělení točivého momentu upravováno až na poměr 50/50.

Bezpečnost prověřená testy

Vůz Subaru Impreza 2018 si zakládá na vysoké úrovni svých bezpečnostních prvků. Prvním je Systém Subaru pro detekci vozidel vzadu (SRVD). Ten vás upozorní na jiné vozy, které se objeví nejev v mrtvých úhlech, čímž zajišťuje váš bezpečnější přejezd do vedlejšího jízdního pruhu a sníží riziko srážky při couvání.

Díky konstrukčním změnám se nová Impreza dočkala vylepšení pozorovacích úhlů řidiče, a to především v případě výhledu dozadu. Největší novinkou z hlediska bezpečnosti je však nová globální platforma Subaru (SGP) pracující s níže položeným těžištěm, přepracovaným podvozkem a tužší karoserií. Impreza 2018 tak výrazně lépe reaguje na vyhýbací manévry.

V testech bezpečnosti organizace Euro NCAP 2017 nové Subaru Impreza ohromilo přístupem k bezpečnosti pasažérů. Ty chrání speciálně rozvržená kabina pro zvýšení ochrany, prstencové výztuže karoserie, přední sedadla s ochranou proti zranění krční páteře a bezpečnostní pásy s předpínači a omezovači tahu. Zaujala rovněž technologie EyeSight, která využívá dvě přední kamery jako další pár očí a obraz precizně vyhodnocuje. Je-li objekt před autem identifikován jako potenciální nebezpečí, systém varuje řidiče a případně aktivuje brzdy, aby zabránil nehodě.

Test modelu Subaru Impreza 2018 vynesl od prestižní organizace Euro NCAP plný počet hvězd.

Neváhejte a objednejte si testovací jízdu už nyní!

 

Pustit video
Náhled videa
Pustit video
Náhled videa
Více informací o modelu

Objednat si jízdu

 ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů. NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů.
Pobočka
Model
captcha

Please leave this field empty.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.

II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen „Správce“) a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.

Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas zaškrtnutím políčka.

Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.