Objednat zkušební jízdu

Subaru Forester

objednat jízdu ceník

Kdo další chce všestranného pracanta?

Subaru Forester není další běžné SUV. Forester je jiný na pohled i uvnitř. Od ostatních se odlišuje konstrukčním řešením klíčových prvků, takže pohotově reaguje na změny situace. Vždy si zachovává brilantní ovladatelnost. To z něj v kombinaci s všestranným zavazadlovým prostorem dělá spolehlivého partnera.

Design pro více zážitků

Designéři vtiskli modelu Forester vyvážené proporce karoserie, rozměrná okna a usměvavé světlomety. Oproti předchozí verzi nyní působí kultivovaným dojmem, ale brzy pochopíte, že v něm stále dřímá i dravost. Větší rozvor (2640 mm) znamená více prostoru pro cestující. Nárůst světlé výšky (220 mm) zase oceníte při jízdě v terénu.

Ideální ergonomie interiéru

V interiéru zaujme přehledně podsvícený panel. Řidič na něm intuitivně najde vše důležité. Rychloměr i otáčkoměr vyniká skvělou čitelností, takže se můžete maximálně soustředit na řízení. Subaru Forester nezná slovo nuda. Audiosystém snadno propojíte s iPodem či jiným MP3 přehrávačem a můžete to rozjet.

Buďte si jistí, že do Subaru Forester pohodlně naložíte celou rodinu včetně pejska, nebo kompletní sestavu přátel či kolegů. Všichni mohou očekávat dost místa na nohy. Navíc zavazadlový prostor o základním objemu 505 l pojme až 4 golfové bagy nebo 4 velké kufry.

Bez obav i s nákladem

Klidně můžete Forestera naložit až po střechu, a to bez obav o bezpečnost jízdy. Systém automatické regulace výšky zvedne po rozjezdu zatíženou část vozu, čímž významně posílí jeho stabilitu.

Jaké jsou jízdní vlastnosti Subaru Forester?

Vynikající. Tajemství spočívá v unikátním sytému pro řízení podvozku (Subaru Dynamic Chassis Control Concept), který spolupracuje se zavěšením kol a tuhou karoserií. Poznáte to v zatáčkách, kde Forester kraluje. Nerovnosti vidíte, ale ve voze je nepocítíte.

Přesvědčte se sami o pravdivosti našeho popisu během testovací jízdy! Objednat se můžete právě teď.

 

Pustit video
Náhled videa
Pustit video
Náhled videa
Více informací o modelu

Objednat si jízdu

 ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů. NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů.
Pobočka
Model
captcha

Please leave this field empty.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.

II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen „Správce“) a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.

Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas zaškrtnutím políčka.

Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.