Objednat zkušební jízdu
Operativní leasing KIA

Subaru BRZ

NEVZDÁVEJTE SE VĚCÍ, NA NICHŽ OPRAVDU ZÁLEŽÍ.
Život plný práce bez radosti není pravým životem. Občasné potěšení zkrátka potřebujete. SUBARU BRZ bylo navrženo tak, aby přinášelo pořádnou dávku radosti – kdekoli a kdykoli. S požitkem za volantem ryzího sportovního vozu, jenž je zdrojem radosti na každé cestě, dokáže SUBARU BRZ obohacovat váš život o potřebnou radost, a to každodenně. Dokáže ve vás vyvolat čistou radost z řízení v každé zatáčce, abyste neztratili ze zřetele to, na čem záleží nejvíce – co největší potěšení ze života.
DOSAŽENÍ SKUTEČNÉ ROVNOVÁHY.
Za pozoruhodnou charakteristikou jízdního chování SUBARU BRZ stojí především tuhý podvozek. Díky promyšlené konstrukci může být motor SUBARU BOXER zabudován níže – a ve spojení s lehkým a vyváženým podvozkem tak vůz disponuje nižším těžištěm, které ještě vylepšuje příkladnou manévrovatelnost a stabilitu, stojící za ryze osobním požitkem z jízdy.
VŽDY V KONTAKTU.
Vzrušení z mimořádného výkonu může někdy zastínit požadavky na bezpečnost, ale my jsme SUBARU BRZ vybavili rozsáhlým systémem zabezpečení, abychom ukázali, že vaše bezpečnost stojí vždy na prvním místě. Systém řízení stability vozu (VSC) vám svými schopnostmi pomáhá nikdy nesjet ze správné cesty. O všudypřítomnou bezpečnost vás samotných i spolucestujících se stará kolekce airbagů a konstrukce karoserie s prstencovými výztužemi. To vše pro maximální jistotu na každé cestě.
Více informací o modelu

Objednat si jízdu

Pobočka
Model
captcha
Please leave this field empty.

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.