Objednat zkušební jízdu

Subaru Levorg: Nové sportovní kombi u Emil Frey

15.10.2015

Praktičnost pro rodinu, zábava pro řidiče, maximální bezpečnost a typická nezastavitelnost Subaru. To jsou vlastnosti, které zajistily novému kombi Subaru Levorg úspěch ve světě, proto nyní míří i na evropský trh. Je vybaveno vysoce efektivním benzínovým motorem 1,6 DIT o výkonu 170 koní a převodovkou Lineartronic, která plynule mění svůj převod dle aktuální zátěže a rychlosti vozu. Díky ní běží pohonná jednotka vždy v optimálních otáčkách a dosahuje nízké spotřeby 6,9 l/100 km. Samozřejmostí je pohon všech kol Subaru Symmetrical AWD pro maximální trakci za všech podmínek.

Po konstrukční stránce Levorg vychází ze sportovního modelu WRX STI. Proto vždy poskytne kvalitní a vyvážené jízdní vlastnosti po stránce sportovního pocitu i dokonalého komfortu. Prostorný kufr nabídne v základní konfiguraci objem 522 litrů, po sklopení zadních sedaček pak 1485 litrů. Součástí zavazadlového prostoru jsou také rozdělené úložné stránky pod podlahou o celkovém objemu 40 litrů.

Karoserie je díky strategickému využití vysokopevnostních materiálů mimořádně odolná proti nárazu, posádku chrání řada vyspělých elektronických asistenčních systémů – hlídání slepých úhlů, detekce vozidel vzadu a upozornění na vozidla přijíždějící šikmo zezadu, asistent dálkových světel a jiné. Samozřejmostí je sedm airbagů. Nový Levorg je v prodeji právě teď v dealerstvích Emil Frey.

Zpět do výpisu článků