Objednat zkušební jízdu

Speciální edice Toyota Hilux 2018: Ukažte svůj styl

4.5.2018

K 50. výročí dostala řada Hilux stylový dárek. Automobilka Toyota přichází se speciální edicí Hilux 2018, která následuje vysokou odolnost a kvalitu legendy. Nabízí však něco navíc. Co je to?

Exkluzivní design zvenčí i zevnitř

Zvláštní edice oblíbeného modelu vychází z karosářského provedení Double Cab s automatickou převodovkou v nejvyšší výbavě. Představuje se však v novém kabátě. Pick-up Toyota Hilux 2018 dostal oranžovou metalízu, přepracovanou masku chladiče, nárazník, nová mlhová světla, stříbrný nástavec pod nárazníkem. Na zádi zase najdete stupínek a stříbrný nástavec pod registrační značkou.

Nová Toyota Hilux 2018 - oranžová metalíza

Interiér se zahalil do černého luxusu. Pozadí kruhových přístrojů nového Hiluxu 2018 se naopak vyladilo do bílé. Po zapnutí zapalování na vás pak čeká speciální úvodní animace na displeji.

Nová Toyota Hilux 2018 - interiér

Vaše osobnost na čtyřech kolech

Hilux 2018 Special Edition vyzdvihuje opěvované kvality modelové linie. Zároveň posouvá požitek z jízdy v pick-upu pro volný čas ještě o úroveň výš. Klade důraz na individualitu, na odvahu vystoupit z řady a plní touhy evropského trhu prahnoucího po unikátním sebevyjádření.

Zpět do výpisu článků