Objednat zkušební jízdu

Zcela nové Subaru Impreza 2018 přichází

20.9.2017

Jedna z nejočekávanějších novinek letošního roku byla představena. Nové Subaru Impreza 2018 přináší nové prvky, které z něj činí ještě dynamičtější, bezpečnější a atraktivnější automobil než kdy dřív. Tento výjimečný vůz bude k dispozici také u prodejce Emil Frey, a to již v listopadu letošního roku.

Nová Impreza ztělesňuje designovou filozofii značky Subaru DYNAMIC x SOLID, která výrazně vylepšuje provedení exteriéru i interiéru. Model Impreza byl poprvé představen v roce 1992 a od té doby bylo prodáno 2, 5 milionu kusů tohoto legendárního vozu. Subaru Impreza 2018 na tuto tradici navazuje a přináší vylepšené jízdní vlastnosti, novou bezpečnostní technologii EyeSight a unikátní designové provedení.

Nový designový jazyk Subaru

Sportovní vzhled modelu Subaru Impreza 2018 podtrhuje šestiúhelníková maska chladiče a jestřábí přední světlomety, které jsou pro Subaru charakteristické. Dynamiku vozu propůjčuje také bohatě tvarovaná linka karoserie a výrazně vytažené blatníky. Interiér je zařízen ve sportovním a zároveň elegantním stylu, který skvěle ladí s celkovým dojmem z modelu.

Nové Subaru Impreza 2018 v šedé barvě

Bezpečnost na prvním místě

U nového Subaru Impreza 2018 to platí dvojnásob. Při jeho konstrukci bylo myšleno na všechny aspekty bezpečné jízdy. Díky minimalizaci slepých úhlů nabízí nová Impreza ideální výhled pro řidiče. Systém EyeSight poskytuje spolehlivou preventivní bezpečnost prostřednictvím funkcí předkolizního brzdění, adaptivní tempomat a hlídání jízdních pruhů. Vylepšené chování vozu na silnici je zajištěno o 5 mm níže umístěným těžištěm.

Ještě více jízdní dynamiky a pohodlí

Nové Subaru Impreza převzalo celou řadou vylepšení s cílem dosáhnout dynamičtějšího charakteru. A to se povedlo. Myšleno bylo především na zážitek z jízdy a pohodlí řidiče i posádky. Vylepšená karoserie a podvozek společně se sníženým těžištěm přináší zpřesnění ovládání, stabilitu i nižší hlučnost. Pohon všech kol dodává vozu tolik ceněnou sílu.

Zpět do výpisu článků