Objednat zkušební jízdu

Nová Kia Soul chystá premiéru v L. A.

22.11.2018

Autosalon v americkém Los Angeles 2018 se blíží rychlostí blesku. Jednou z jeho hvězd se stane nová Kia Soul. Světu se už ukázal prototyp novinkového modelu a několik záběrů detailů. Ale jaká bude v celé své kráse? Milovníci Kia čekají se zatajeným dechem.

Co zatím víme?

Podle prototypu lze předpokládat, že si Kia Soul 2020 udrží kompaktní design. Výrazná budou rovněž zadní okna, díky nimž bude zadní sloupek působit bytelným silným dojmem. Změna se pravděpodobně projeví na designu plovoucí střechy s nápadným černým plastovým dílem. Zadní sedadla napodobí aktuální verzi Kia Soul a přední světlomety se snad vyznačují štíhlou siluetou.

Automobilka Kia slibuje, že model Kia Soul 2020 ohromí smělým, snadno rozpoznatelným ztvárněním, všestranností, osobitými jízdními vlastnostmi ideálním především pro pohyb ve městech či při cestě na výlety. Pod kapotou by se měly objevit jak přeplňované motory, tak elektropohon. Dle poznatků z testování se zdá, že se bude Turbo motor chovat velice suverénně vlivem nového středobodového výfuku. Ryze elektrické provedení Kia Soul můžeme očekávat na evropském trhu v průběhu příštího roku.

Kia Soul 2020 představení v Los Angeles

Zpět do výpisu článků