Emil Frey Emil Frey KIA
Emil Frey KIA

Nová Kia Sportage

Vyčnívá z davu a každý den nepřestává ohromovat. Její odvážný a robustní vzhled je umocněn okouzlujícími stylistickými prvky, mezi něž patří maska chladiče s velmi lesklou povrchovou úpravou, chromované lišty a ochranné panely na karoserii, 19" kola z lehké slitiny a dvojitá koncovka výfukové soustavy. A díky ohromujícím světlometům LED nezůstane bez povšimnutí. Užívejte si tedy jízdu!

ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů
NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů
Emil Frey KIA

Nová Kia Ceed SW

Pokud se Vám zamlouvá to, co vidíte, je nejvyšší čas na důkladnou prohlídku. Získejte první dojem z detailů vnějšího designu a nastupte si, abyste si udělali první představu o interiéru. Prohlédněte si vůz zblízka, zvenku i zevnitř a objevte řadu výjimečných stylistických prvků a technologií. Nový Ceed SW má vše potřebné pro znovuobjevování zábavy za volantem a ještě většího nadšení z jízdy.

ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů
NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů
Emil Frey KIA

Každé usednutí za volant nového modelu Kia Sportage, navrženého a vyráběného v Evropě, bude vyjádřením Vašeho postoje, díky přitažlivému impozantnímu profilu, dramaticky tvarované portovní přídi, s charakteristickou maskou chladiče a ušlechtilým chromovaným okenním lištám. Elegantní a stylový celek je završen odvážným designem zádě s výraznými zadními svítilnami.

ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů
NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů
Emil Frey KIA

Sofistikovaný a ušlechtilý až do nejmenších detailů. Sebevědomý a dynamický. Nová generace kombi Kia Ceed Sportswagon kombinuj atletický design se spoustou prostoru a dynamickou jízdu. A elegantní podélné střešní ližiny Vám navíc poskytnou svobodu vzít si s sebou na cesty, cokoli potřebujete. Nenechte se tedy ničím zastavit.

ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů
NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů
Další modely KIA
Zobrazit podmínky souhlasu se Zpracováním osobních údajů
Souhlas se zpracováním osobních údajů

I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.

II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Subaru ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 63667762, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 37517 jakožto správci (dále jen „Správce“) a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále. Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů. Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.

Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas.