Objednat zkušební jízdu
Operativní leasing KIA
Emil Frey - KIA Operativní leasing

Nová Kia Sportage – Nikdy Vás nepřestane ohromovat

Dynamický design

Každé usednutí za volant zcela nového modelu Kia Sportage, navrženého a vyráběného v Evropě, bude vyjádřením Vašeho postoje, díky přitažlivému impozantnímu profilu, dramaticky tvarované sportovní přídi, s charakteristickou maskou chladiče a ušlechtilým chromovaným okenním lištám. Elegantní a stylový celek je završen odvážným designem zádě s výraznými zadními svítilnami.

Odvážný styl SUV

Zcela nová Sportage se může pochlubit charakterem SUV. Vysoko umístěné světlomety a nízká široká maska chladiče dodávají přídi impozantní vzhled a dojem jistoty i stability. Ladné linie a ostré prolisy vytvářejí dynamický profil. Jasně definované linie a hladké plochy karoserie přecházejí vzadu do ohromujících svítilen – je to pohled, na který nezapomenete.

Kultivovaný interiér

Interiér zcela nového modelu Sportage oplývá mnoha překvapeními. Rozdíl pocítíte i uvidíte díky měkkým materiálům, luxusním povrchovým úpravám a pečlivě zpracovaným detailům. Dokonce i nová ergonomická přístrojová deska je orientována především na řidiče – všechny její prvky zaručují uživatelskou přívětivost a snadnou čitelnost. Díky tomu se můžete ještě víc věnovat řízení.

Zcela nová Sportage

  • Zcela nová Sportage
  • Sportovní a elegantní
  • Řada vyspělých technologií
  • Navržena a vyrobena v Evropě
Více informací o modelu

Objednat si jízdu

Pobočka
Model
captcha
Please leave this field empty.

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.