Objednat zkušební jízdu
Operativní leasing KIA
Emil Frey - KIA Operativní leasing

Kia Soul

Charakter, kterému můžete věřit

Není skvělá jen na pohled, ale vyzařuje z ní také silná osobnost. Cenami ověnčený design, nejnovější technologie a hlavně více zábavy za volantem. Nová Kia Soul je v nejlepší formě a připravena pořádně to rozjet. Nezáleží na tom, zda potřebujete pouze zajet do obchodu, nebo zda plánujete delší cestu – komfortní interiér modelu Soul vám nabídne uvolnění a inspiraci.

Ikonický vzhled

Exteriér nové Kia Soul se vyvinula do ještě výraznější osobnosti, která je rozpoznatelná na první pohled. Nezaměnitelné je dvoubarevné provedením, možnost doplnění vozu o SUV paket, prosklení kabiny obepínající prostor pro posádku, masivní blatníky a originálně pojatá zadní část.

Stylové víko zavazadlového prostoru

Design víka zavazadlového prostoru je tak praktický jako batoh na zádech a zároveň vůz jasně zařazuje do městského prostředí. Je nápadně originální a přitom přináší větší objem zavazadlového prostoru.

Displej Supervision

Mezi hlavními přístroji integrovaný barevný displej Supervision s úhlopříčkou 4,3″ je hlavním prvkem přístrojové desky. Najdete na něm všechny důležité informace, které za jízdy rozpoznáte mrknutím oka.

Vysoce kvalitní materiály interiéru

Použité materiály dodávají interiéru výrazně prémiový charakter. To je jasně patrné z měkčených plastů přístrojové desky, lesklého středového panelu a výjimečných dekoračních lišt. To vše podtrhuje luxus daný větší prostorností a snadnějším přístupem na sedadla, než bývá v daném segmentu obvyklé.

Kia Soul

  • Soul druhé generace
  • iF Product Design Award 2014
  • Prostornější, stylovější
  • Pohodovější

Více informací o modelu

Objednat si jízdu

Pobočka
Model
captcha
Please leave this field empty.

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.