Objednat zkušební jízdu
Operativní leasing KIA
Emil Frey - KIA Operativní leasing

Kia Soul EV

Dobijte svoji vášeň pro jízdu

Začněte den trochu jinak: s novou Kia Soul EV, která je prvním čistě elektrickým vozem Kia s nulovými emisemi. Tento 100% elektrický vůz s praktickým dojezdem a smělým vzhledem staví na unikátních proporcích a stylu modelu Kia Soul. Soul EV jde však ještě dál a ohromuje exkluzivním, výrazně kontrastním dvoubarevným lakem karoserie, LED světly pro denní svícení, poutavými předními světlomety a zadními svítilnami.

Elektromotor

Hospodárný a lehký synchronní elektromotor s permanentním magnetem (max. výkon 91,4 kW, točivý moment 285 Nm) zajišťuje více než dostatečnou akceleraci z místa i při předjíždění za běžných cestovních rychlostí.

Centrální přístrojová deska

Kdykoli pohlédnete na centrální panel, oceníte řídící technologii. Robustní, kvalitní lišta lemuje displej, díky kterému máte snadný přístup k různým informacím a ovládacím prvkům systému.

Interiér

Rafinovaná kabina Soul EV je navržená tak, aby každému sedadlu poskytovala co nejvíce prostoru. Uvolněte se v ekologických bio materiálech od čalounění přes potahy po koberečky pod nohami. Až si cestující vzadu budou chtít protáhnout nohy a ramena, ocení výjimečný prostor.

Kia Soul EV

  • První sériově vyráběný ekologický vůz
  • Až 212 km na nabití
  • Emise CO2 0g/km
  • Ekologické materiály
Více informací o modelu

Objednat si jízdu

Pobočka
Model
captcha
Please leave this field empty.

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.