Objednat zkušební jízdu
Emil Frey - E-modely KIA

Nová KIA Sorento – Připravena nabídnout něco navíc

objednat jízdu ceník

Představte si moderní SUV, navržené jak pro jízdu v terénu, tak pro pohodlné cestování. Přesně takový je vůz KIA Sorento. Nechte se zlákat nekompromisním automobilem, který vyhoví vašim požadavkům na styl, výkon i špičkové jízdní vlastnosti. Nasedněte a vstoupí do vás touha vyrazit mimo vyšlapané cesty. Kia Sorento se stane důkazem, že se dokážete správně rozhodnout.

Respekt a kvalita

Sorento si na první pohled získá respekt větší plochou nárazníků a dramaticky zkosenými světlomety. Zdobí je pás LED diod pro denní svícení. Masivní příď a dominantní kabina všechny utvrdí v dojmu, že se jedná o skutečně odolný stroj. Avšak teprve v interiéru se plně projeví vytříbenost a duše automobilu. Čisté linie podtrhují pohodlí kvalitních materiálů.

Nastupte do vyšší třídy

Na místě řidiče užasnete nad ideálním rozmístěním ovládacích prvků. Každý bude muset uznale pokývat, až spatří přístrojový panel Supervision s rozměrným LCD. Nové Sorento zkrátka představuje „business class“ mezi SUV.

5 dalších důvodů, proč koupit Kia Sorento:

  1. výkonný a úsporný motor 2,2 CRDi (147 kW) plnící normu Euro 6
  2. pohodlí díky zavěšení MacPherson vpředu a víceprvkové nápravě vzadu
  3. dokonale sladěné řízení s odpružením
  4. inteligentní systém 4wd – dle jízdních podmínek rozvádí točivý moment na obě nápravy
  5. respekt k přírodě – emise CO2 nižší než 200 g/km

Další výhody vozu Kia Sorento pro bezpečnou jízdu

  • pět hvězdiček v testu Euro NCAP
  • pevný skelet karoserie ze speciálních ocelí
  • pomoc elektronických systémů (ESC, HAC, LDWS aj.)
  • adaptivní tempomat
  • hlídání mrtvého úhlu

 

Pustit video
Náhled videa
Pustit video
Náhled videa
Více informací o modelu

Objednat si jízdu

 ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů. NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů.
Pobočka
Model
captcha
Please leave this field empty.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.

II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen „Správce“) a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.

Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas zaškrtnutím políčka.

Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.