Objednat zkušební jízdu
Operativní leasing KIA
Emil Frey - KIA Operativní leasing

Nová KIA Sorento – Připravena nabídnout něco navíc

Představte si moderní SUV, navržené jak pro jízdu v terénu, tak pro pohodlné cestování. Přesně takový je vůz KIA Sorento. Nechte se zlákat nekompromisním automobilem, který vyhoví vašim požadavkům na styl, výkon i špičkové jízdní vlastnosti. Nasedněte a vstoupí do vás touha vyrazit mimo vyšlapané cesty. Kia Sorento se stane důkazem, že se dokážete správně rozhodnout.

Respekt a kvalita

Sorento si na první pohled získá respekt větší plochou nárazníků a dramaticky zkosenými světlomety. Zdobí je pás LED diod pro denní svícení. Masivní příď a dominantní kabina všechny utvrdí v dojmu, že se jedná o skutečně odolný stroj. Avšak teprve v interiéru se plně projeví vytříbenost a duše automobilu. Čisté linie podtrhují pohodlí kvalitních materiálů.

Nastupte do vyšší třídy

Na místě řidiče užasnete nad ideálním rozmístěním ovládacích prvků. Každý bude muset uznale pokývat, až spatří přístrojový panel Supervision s rozměrným LCD. Nové Sorento zkrátka představuje „business class“ mezi SUV.

5 dalších důvodů, proč koupit Kia Sorento:

  1. výkonný a úsporný motor 2,2 CRDi (147 kW) plnící normu Euro 6
  2. pohodlí díky zavěšení MacPherson vpředu a víceprvkové nápravě vzadu
  3. dokonale sladěné řízení s odpružením
  4. inteligentní systém 4wd – dle jízdních podmínek rozvádí točivý moment na obě nápravy
  5. respekt k přírodě – emise CO2 nižší než 200 g/km

Další výhody vozu Kia Sorento pro bezpečnou jízdu

  • pět hvězdiček v testu Euro NCAP
  • pevný skelet karoserie ze speciálních ocelí
  • pomoc elektronických systémů (ESC, HAC, LDWS aj.)
  • adaptivní tempomat
  • hlídání mrtvého úhlu
Více informací o modelu

Objednat si jízdu

Pobočka
Model
captcha
Please leave this field empty.

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.