Objednat zkušební jízdu
Operativní leasing KIA
Emil Frey - KIA Operativní leasing

Kia Rio

Obdiv zaručen!

Za modelem Kia Rio se každý otočí – v každém ohledu. Tento dynamický hatchback s úžasným vzhledem má co nabídnout: Úroveň komfortu a výbavy, která překonává očekávání v této třídě, jakož i vyspělou techniku a bezpečnostní výbavu v kombinaci s nízkými provozními náklady.

Design exteriéru

Kia Rio vás oslní každým detailem. Ať už vás zaujme typická přední maska chladiče nebo výrazná zadní část. Vzhled podtrhují 17″ kola z lehkých slitin a technologie LED, která je součástí předních i zadních světel a zpětných zrcátek.

Design interiéru

Jde o Váš vůz, tak proč mu nevtisknout něco z Vaší osobnosti? Vyberte si design interiéru – černý, šedý či hnědý, látkový, kožený či od obojího trochu. Prvotřídní kvalitu zaručujeme ve všech případech, stejně jako osobitý styl, který bude jen Váš.

Všestrannost a úložný prostor

Konečně úložný prostor, který vyhovuje Vašemu životnímu stylu. Začínáme u 288 litrů a při rozložení sedadel získáme ještě více. Menší předměty lze uložit do dveřních opěrek či 1,5 litrů chladící přihrádky, v níž zůstanou potraviny vždy čerstvé.

Inteligentní klíč

Stačí mít v kapse či v tašce inteligentní klíč, vůz jeho blízkost sám rozpozná. K odemknutí stačí jen zmáčknout tlačítko na klice u dveří. Nastartujete pak jediným stiskem tlačítka Start/Stop. Když dojde na vybavení, Kia Rio se rozhodně nedrží zpátky.

Pohodlí interiéru

Užijte si prémiovou kvalitu, styl i výbavu. Užijte si ergonomicky navržená přední sedadla, palubní desku s hebkým povrchem, vyhřívaný volant, plně automatickou klimatizaci a neuvěřitelně prostornou kabinu. Vše jsme vyvinuli pro lepší a pohodlnější jízdu.

Kia Rio

  • Red Dot Design 2012
  • Skvělý poměr cena výkon
  • Prostorné a komfortní
  • Bezpečnostní prvky v základu
Více informací o modelu

Objednat si jízdu

Pobočka
Model
captcha
Please leave this field empty.

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.