Objednat zkušební jízdu
Operativní leasing KIA
Emil Frey - KIA Operativní leasing

Kia pro_cee’d

Navržen, aby nadchnul

Seznamte se s novým, oceňovaným modelem Kia pro_cee’d: Vozem, který budete chtít řídit, nejen vlastnit. Jeho dynamická silueta a odvážné zadní svítilny LED vytvářejí společně skutečně ohromující boční profil, za nímž se každý otočí. Ale to je jen začátek.

Ostré křivky

Nový pro_cee’d zaujme svou svěží přídí s kultovní maskou chladiče Kia, která je doplněna nově tvarovanými mlhovými světlomety, osobitými bočními okny klínovitého tvaru s novými 17″ koly z lehké slitiny, které umocňují přitažlivost vozu. Od takového designu nebudete moci odtrhnout zrak.

Design, který vyniká

Kia pro_cee’d vyniká při pohledu z každého úhlu díky prémiovým předním xenonovým světlometům se světly LED pro denní svícení a zadním svítilnám LED. Rozšiřte výbavu svého vozu o panoramatické střešní okno, které zaplaví interiér přirozeným světlem.

Interiér modelu pro_cee’d

Interiér modelu pro_cee’d Vás okamžitě přesvědčí svou prémiovou povrchovou úpravou a bezpočtem pečlivě zpracovaných detailů. Chromované prvky v celém interiéru, sportovní  přístroje se třemi stupnicemi a dekorační osvětlení na konzole gradují elegantní atmosféru. Přístrojová deska orientovaná na řidiče umožňuje snadné ovládání všech funkcí a poskytuje dokonalý přehled o všech důležitých údajích.

Nový pro_cee’d

  • Zcela nový tříválec T-GDI
  • Dvouspojková převodovka
  • Systém ISG
  • Dynamický vnější vzhled
Více informací o modelu

Objednat si jízdu

Pobočka
Model
captcha
Please leave this field empty.

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.