Objednat zkušební jízdu
Operativní leasing KIA
Emil Frey - KIA Operativní leasing

Nové Picanto

Abyste se cítili komfortněji a příjemněji

Jízda Picantem je více osvěžující než kdy předtím. Má příjemnější čalounění, lepší volant a audiosystém. Novinkou jsou také ozdobné chromové prvky na středovém panelu, ventilačních otvorech a přístrojové desce. Nasedněte a uvidíte, kam vás přenese.

Elegantní exteriér

Atraktivní pětidveřové Picanto s dynamickými liniemi a přátelským charakterem nabízí velké potěšení z jízdy. Díky výběru z deseti barev karoserie můžete při každém průjezdu městem zářit.

Přitažlivý interiér

Upravte si zábavu i funkci podle svých představ. Vyberte si prvky vnitřní výbavy, které jsou pro Vás důležité a nejen při jízdě po městě promění Picanto v atraktivní ukázku Vašeho osobního stylu. Individuální vzhled završují barevné pakety a osvětlení prostoru pro nohy.

Dokonalá praktičnost

Picanto nabízí velký vnitřní prostor, v němž se můžete pohodlně usadit. Díky praktickým detailům budete mít menší věci ve snadném dosahu. A pokud potřebujete přepravit větší náklad, zachrání Vás všestrannost modelu Picanto. Zadní sedadla totiž snadno sklopíte, čímž vznikne velkorysý zavazadlový prostor.

Nové Picanto

  • Dospělé městské auto
  • Ocenění Red Dot Design 2012
  • Velký prostor, nízká spotřeba
  • Prémiové prvky výbavy
Více informací o modelu

Objednat si jízdu

Pobočka
Model
captcha
Please leave this field empty.

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.