Objednat zkušební jízdu
Emil Frey - E-modely KIA

Nová Kia Sportage 2019 – Nepřestane udivovat

objednat jízdu ceník

Nejprodávanější model značky Kia na evropském trhu se dočkal nové tváře, modernějšího interiéru i exteriéru, přibyly technologie se zaměřením na bezpečnost a zábavu při jízdě. Nově také získal pohon mild-hybrid.

Nová KIA Sportage 2019

Full LED světlomety a nové nárazníky

Nová Kia Sportage Facelift 2019 se může pochlubit full LED předními světlomety se 4 diodami pro denní svícení a zadními LED světly designované do tvaru písmena C. Návrháři se pustili také do masky chladiče i předního nárazníku vybaveného mlhovkami. Řidiči se mohou těšit na nově designovaná litá kola s průměry 15, 16 a 19 palců, přičemž 19palcové provedení najdete pouze v nabídce sportovního modelu Kia Sportage GT line, který se vyznačuje lesklou černou maskou chladiče a chromovými detaily na karoserii. Její barvu si můžete vybrat z palety 11 nabízených odstínů, přičemž 5 z nich se představí zcela nově.

Měkký interiér ohromuje komfortem i výhledem

Uvnitř nové Kia Sportage 2019 na vás čekají pohodlná kožená polohovatelná sedadla, která za příplatek ozdobí červené prošívání. Dále řidiče budou hýčkat měkčené plasty, dotyková obrazovka o 7 nebo 8 palcích a přitažlivě uspořádaná kabina plná prostoru i technologických vymožeností.

Nová KIA Sportage 2019 - interiér

Mezi ně patří vyhřívání a odvětrávání sedadel pro příjemnou jízdu za každého počasí. Řidiče navíc podpoří bederní opěrka, díky níž se jeho záda nezaleknou ani dlouhé cesty. Svou ideální polohu si nastavíte pomocí elektrického ovládání. Pokrokové je také nabíjení pro mobilní telefon. V Kia Sportage už nepotřebujete kabel, v autě se totiž nachází integrovaná bezdrátová nabíječka.

Nová KIA Sportage 2019 - střešní okno

Kufr nového vozu Kia Sportage 2019 pojme až 491 litrů, přičemž snížená podlaha vám nabídne dalších 12 litrů. Zavazadelník snadno otevřete i s plnýma rukama pomocí elektronického bezdotykového otvírání. Stačí přistoupit k vozu, zmáčknout tlačítko na klíči a za 3 sekundy můžete začít s vkládáním. Rádi si užíváte výhled na nebe nad sebou? Kia Sportage Facelift vám jej nabídne díky možnosti dodání panoramatického střešního okna.

Kia Sportage 2019 - interiér vozu

Technologie pro bezpečnou a bezstarostnou jízdu

Ani v případě Sportage 2019 nezůstanou řidiči ochuzeni o široké spektrum asistentů a unikátních bezpečnostních prvků. Potěší vás například asistent parkování s rozhledem 360°, asistent pro hlídání jízdy v jízdním pruhu, systém sledování únavy řidiče, autonomní nouzové brždění, inteligentní tempomat. Systém SLIF za vás ohlídá dopravní značení a upozorní vás na něj na informačním panelu. O funkci Stop & Go se postará asistent Smart Cruise Control.

 

Tato soustava bezpečnostních technologií v rámci Kia DRIVE WiSE vám pomůže minimalizovat stresové situace při řízení. Telematické služby Kia’s Connected Services za podpory TomTom Live vám poskytnou aktuální informace o kamerách, počasí, hustotě provozu a jiných překážkách na silnici, jež mohou narušit plynulost vaší jízdy. S orientací na silnicích vám pomůže též navigační systém kompatibilní jak s telefony s OS Android, tak iOS.

Nová Kia Sportage 2019 - navigační systém

Oblíbenou hudbu vám přehraje špičkový audiosystém JBL s nejvyšší kvalitou zvuku. Jeho 8 reproduktorů ve spojení s technologií obnovy zvukového záznamu Clari-fiTM zvyšuje kvalitu MP3 nahrávek, a tak se budete při cestování cítit téměř jako na živém koncertu svých oblíbených interpretů.

To bude jízda! Kiu Sportage pohání nové motory

Neomezujte se jízdními podmínkami, Sportage 2019 je připravený na všechno! SUV operativně reaguje na vlastnosti aktuální trati a dokáže se přizpůsobit i nerovnostem, sypkému nebo kluzkému povrchu. V zatáčkách si udržuje neochvějnou stabilitu. Pod kapotou najdete nové benzinové motory 1.6 T-GDi s výkonem 177 koní a 1.6 GDi se 132 koňmi. V obou případech se do motorů nainstalovaly filtry pevných částic GPF, díky nimž motory plní emisní normu Euro 6d TEMP. S pohonnou jednotkou T-GDI se pojí pohon předních nebo všech kol, přičemž u modelů s pohonem 4×4 je nabízena sedmistupňová dvouspojková převodovka DCT.

Dalším motorem je diesel 1.6 CRDi. Ten se považuje za nejčistší dieselový motor v historii KIA MOTORS. Uchvacuje výkonem 136 koní a emisemi 123 g/km. Pohání přední kola pomocí 6stupňové převodovky nebo můžete zvolut pohon 4 kol a 7DCT. Další novinka spočívá v dieselovým mild-hybridu MHEV EcoDynamics+ o objemu 2 l. Pohání všechna 4 kola a výkon 185 koní řídí buď 6stupňová manuální převodovka, nebo 8stupňová automatická. Motor EcoDynamics+ využívá plynulý přívod a rekuperaci elektrické energie díky lithium-iontové 48voltové baterie o kapacitě 0,44 kWh. Díky této novince je Kia výrobcem, který nabízí technologii HEV a PHEV, čistě elektrický pohon EV a 48voltovou technologii MHEV v celém svém sortimentu modelů.

Cena Kia Sportage 2019

V základní výbavě s označením Comfort je modernizovaná Kia Sportage s motorizací 1,6 GDI 4×2 v ceně 514 980 korun. V nejvyšší výbavě s označením GT Line a motorizací 2,0 CRDi MHEV 4×4 8A/T je Sportage za cenu 929 980 korun.

Objednejte si zkušební jízdu zdarma!

Nová Kia Sportage 2019 - pohled zezadu

KIA - Sportage 2019

 

Pustit video
Náhled videa
Pustit video
Náhled videa
Více informací o modelu

Objednat si jízdu

 ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů. NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů.
Pobočka
Model
captcha
Please leave this field empty.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.

II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen „Správce“) a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.

Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas zaškrtnutím políčka.

Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.