Objednat zkušební jízdu
Emil Frey - E-modely KIA

Nová Kia Rio 2017

objednat jízdu ceník

Kia Rio model 2017

Model Kia Rio je jednou z nejočekávanějších novinek roku 2017 a ihned také dorazila k prodejci Emil Frey. Nová Kia Rio nabízí dravý a jedinečný design, moderní bezpečnostní technologie, nejvýkonnější motor ve své historii a více prostoru i zábavy. Přečtěte si více nebo si rovnou objednejte testovací jízdu.

Jedinečný design a ještě více prostoru

Nová tvář už čtvrté generace modelu Kia Rio 2017 vznikla ve spolupráci návrhářských studií v Německu, Kalifornii a Koreji, čímž vznikl unikátní design s přímočarými křivkami a dynamickým vzhledem. Největší důraz byl ale kladen na komfort a prostor cestujících.

Nepřehlédnutelný exteriér

Odvážná, elegantní a výkonná nová Kia Rio je ještě sportovnější než dosud. Aerodynamické linie a svalnaté tvary propůjčují vozu solidní vzhled. Přitažlivými detaily jsou maska chladiče připomínající tygří nos, nová 17“ kola z lehké slitiny a bifunkční přední projektorová světla LED pro denní svícení.

Moderní interiér

Moderní interiér zcela nového modelu Kia Rio je nepřekonatelný, ať se jedná o příjemné měkké materiály, ergonomická sedadla vpředu, přístrojovou desku orientovanou na řidiče nebo sportovní detaily. Výbava překypuje komfortními funkcemi, stejně jako vyspělou technikou. Při každém usednutí za volant se budete cítit vítáni.

Nečekaný prostor

Nová Kia Rio nabízí až překvapivou volnost a prostor. Vůz je o 15 mm delší, přičemž o 10 mm se prodloužil rozvor, což znamená hlavně více místa pro posádku, ale také větší stabilitu vozu. S celkovou délkou 4 065 mm má nová Kia Rio 2017 nejdelší karoserii v segmentu malých vozů. Stále však čerpá výhody malých modelů, dobře se ovládá a parkuje v městských ulicích.

Jedním z hlavních cílů novinky Kia Rio je co největší komfort pro řidiče i ostatní cestující. Místo pro nohy se zvětšilo a velikost prostoru pro hlavu a ramena patří mezi vůbec nejštědřejší v segmentu malých vozů. Zvětšení se navíc dostalo i zavazadlovému prostoru, nabízí nyní celých 300 litrů.

Inteligence i zábava

Chytrými a užitečnými funkcemi je nová Kia Rio 2017 přímo nabitá. Nabízí totiž nejmodernější informační a zábavní systémy v podobě dotykového 7‘‘ displeje, který slouží nejen jako navigační systém a parkovací asistent, ale také informuje o místech měření rychlosti, počasí nebo dopravě. Konektivita je zajištěná díky systémům Android Auto™ a Apple CarPlay™.

To ale není vše, co má nová Kia Rio ve výbavě. Vyhřívaná přední sedadla včetně volantu přijdou v zimních měsících vhod, možnost sklopení sedadel zajistí dostatek volného prostoru navíc.

Jízdní dynamika

U nového modelu Kia Rio 2017 si můžete vybrat ze dvou variant motorů. Tříválcový motor 1,0T-GDI (zkr. Turbo Gasoline Direct Injection) s výkonem 120 koní (88 kW) je nejvýkonnějším motorem, jaký kdy Kia Rio měla. Dostupný je se šestistupňovou manuální převodovkou, která v sobě spojuje dynamiku i nízkou spotřebu (4, 7 l/ 100 km).

Druhou možností je benzínový motor 1,25 litru CVVT o výkonu 84 koní a spotřebou 4,8 l/100km s pětistupňovou manuální převodovkou. V neposlední řadě Kia Rio 2017 nabízí nový motor 1,4 litru CVVT s vícebodovým vstřikováním o výkonu 100 k a spotřebou 5,0 l/100 km s šestistupňovou manuální převodovkou, anebo spotřebou 6,1 l/100km s čtyřstupňovou automatickou převodovkou.

Technika a bezpečnost

Nová Kia Rio drží krok s posledními trendy automobilového průmyslu a nabízí řadu nadstandardních prvků pro snadnější a bezpečnější cestování. Kia Rio 2017 využívá moderní bifunkční přední projektorové světlomety s LED světly pro denní svícení. Funkce automatického odmlžování detekujete zamlžené sklo čelního okna a výkonný ventilátor se rychle postará o bezpečný výhled, v případě deště navíc senzor okamžitě spustí stírače.

Vůbec poprvé se díky modelu Kia Rio 2017 objevuje v segmentu B systém autonomního nouzového brzdění (AEB) s funkcí rozpoznávání chodců. Ten využívá radar s dlouhým dosahem, schopný rozpoznat nebezpečí střetu s jinými vozidly nebo chodci a pomoci tak k úplnému zastavení vozidla. AEB spolupracuje se systémem varování při opuštění jízdního pruhu (LDWS). Použití těchto systémů v kombinaci s karoserií z vysokopevnostní oceli (AHSS), která obsahuje celou řadu prvků pasivní bezpečnosti, je nová Kia Rio jedním z nejbezpečnějších vozů ve své třídě.

Kia Rio 2017 – cena

Cena za nový model Kia Rio je více než rozumná a díky financování Kia Select si ji může dovolit každý. Ceny za nový model startují na částce 279 980 korun. Navíc cena modelu s nejnovějším a nejvýkonnějším motorem 1,0 T-GDI a nejvyšší úrovní výbavy se udrží pod hranicí 350 tisíc korun.

S programem financování Kia Select je možné pořídit nový model Kia Rio 2017 již za 2 990 Kč měsíčně včetně povinného ručení a pojištění vozidla.

 

 

Pustit video
Náhled videa
Pustit video
Náhled videa
Více informací o modelu

Objednat si jízdu

 ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů. NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů.
Pobočka
Model
captcha
Please leave this field empty.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.

II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen „Správce“) a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.

Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas zaškrtnutím políčka.

Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.