Objednat zkušební jízdu
Emil Frey - E-modely KIA

Kia Stinger

objednat jízdu ceník

Nová Kia Stinger mění sny o řízení ve skutečnost. Od 15. 12. 2017 je plní také zákazníkům společnosti Emil Frey. Přijďte na naši prodejnu v pražských Stodůlkách, objednejte si testovací jízdu a nechte se strhnout kvalitami nového modelu Kia Stinger ze stáje vozů Kia z kategorie Gran Turismo. Vozem inspirativním, stylovým, bezpečným a vysoce výkonným zároveň.

360° dokonalosti

Kochejte se automobilem Kia Stinger už od podlahy! Tam vás jako první ohromí 19-palcová kola vyrobená z lehké slitiny. Vedle nich se ukrývají kotoučové brzdy BREMBO s vnitřním chlazením a růžovými třmeny. Učarují vám také chromované prvky umístěné na masce chladiče, vnějších zpětných zrcátkách a okenních lištách. Na cestu vám posvítí LED světlomety s funkcí dynamického osvětlování zatáček. Dokonalý první dojem dotváří tvar sportovního sedanu se splývající zádí.

Interiérový komfort a elegance

Uvnitř vozu Kia Stinger 2018 se vám dostane mimořádného pohodlí. Výbava nového modelu je uzpůsobena pro zdolávání velkých vzdáleností rychle a komfortně. Proto za dveřmi oslnivého exteriéru naleznete:

  • Volant se spodním zploštěním potažený perforovanou kůží
  • Panel přístrojů inspirovaný letectvím
  • Intuitivní 7-palcový dotykový display TFT
  • Přístrojovou desku s hliníkovým obložením středové konzoly
  • Luxusní audiosystém Harman/Kardon s 15 reproduktory

Okamžitá akcelerace na dosah nohy

Pod kapotou novinkového vozu se skrývá pořádný frajer v podobě jednoho ze tří přeplňovaných motorů:

  • Zážehový čtyřválec 2 l přeplňovaný jedním turbodmychadlem
  • Motor V6 3,3 l se dvěma turbodmychadly
  • Turbodiesel 2,2 l

Všechny tyto typy motorů jsou perfektními společníky pro rychlé zdolávání dalekých cest se schopností okamžitého zrychlení. Stačí stlačit pedál.

Výjimečná technologie

Nezáleží, zda usednete za volant jen na pár minut či mnoho hodin, nová Kia Stinger dostala do vínku vše, o čem si může řidič nechat zdát. K dispozici vám bude Head-Up Display, služby Kia Connected Services, které vám poskytnou aktuální informace o dění na vozovkách, prostorový kamerový systém AVM s asistencí pro parkování, chytré víko zavazadlového prostoru s elektronickým ovládáním a pro stálé spojení pomocí vašich oblíbených aplikací je Kia Stinger kompatibilní s Android Auto/Apple CarPlay.

Rychlá, ale bezpečná

kia-stinger-cervena

Kia neponechává nic náhodě. Je si vědoma rychlosti a síly modelu Kia Stinger, proto se inženýři nezapomněli zaměřit na důležité bezpečnostní prvky, aby se pasažérům dostalo nejvyšší ochrany. Na prvním místě se automobil pyšní chytrým tempomatem s funkcí Stop & Go, která automaticky upravuje rychlost jízdy tak, aby zůstala zachovaná bezpečná vzdálenost od vozidla vpředu. Dále vaši bezpečnou jízdu hlídá asistent pro rozpoznání únavy řidiče Warning, asistent pro odvrácení kolize s překážkou vpředu, asistent pro jízdu v jízdním pruhu, asistent dálkových světel a inteligentní upozorňování na omezení rychlosti.

Červená Kia Stinger - pohled zepředu

Vysoká úroveň bezpečnosti vozu potvrdila také prestižní organizace Euro NCAP, která podrobila model Kia Stinger testům. Ve všech čtyřech disciplínách obstála na výbornou a odnesla si plný počet hvězdiček.

Kia Stinger a cena

Cena Kia Stinger se nijak zásadně neliší od jiných vozů ve své kategorii. Cena Kia Stinger GT-Line se pohybuje kolem 1,1 mil. Kč. Tento typ je vybaven motorem 2.0 T-GDI (255 k/188 kW). Vyšší stupeň GT-Line už zahrnuje motor 2.2 CRDi (200 k/147 kW), jeho cena je však jen o 50 000 Kč vyšší a pohybuje se přibližně kolem 1 140 000 Kč. Model Kia Stinger GT burácí šestiválcovým motorem 3.3 V6 T-GDI (370 k/272 kW), který poskytuje vozu pohon všech kol, a stojí kolem 1,5 mil. Kč.

Velkorysý prostor

Jednoznačným přínosem dlouhého rozvoru tohoto sedanu se splývající zádí je prostorný interiér. Vy a až čtyři cestující budete mít dostatek místa v útulném, přehledném interiéru, v němž můžete odpočívat a užívat si jízdu. Prostorný zavazadlový prostor nabízí objem 406 l. Pro naložení delších předmětů nebo většího množství zavazadel jednoduše sklopte zadní sedadla dělená v poměru 60:40.

Neváhejte a objednejte si testovací jízdu už nyní!

 

Pustit video
Náhled videa
Pustit video
Náhled videa
Více informací o modelu

Objednat si jízdu

 ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů. NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů.
Pobočka
Model
captcha
Please leave this field empty.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.

II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen „Správce“) a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.

Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas zaškrtnutím políčka.

Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.