Objednat zkušební jízdu
Operativní leasing KIA
Emil Frey - KIA Operativní leasing

Kia Optima Plug-in Hybrid

Inovativní design

Nepřehlédnutelná zcela nová KIA Optima Plug-in Hybrid zahajuje novou éru našeho designu. Naši designéři v tomto modelu zdařile zkombinovali styl, trvalou udržitelnost a nejmodernější hybridní inovace. Připravte se na hybridní vozidlo s možností vnějšího nabíjení, jaké jste ještě neviděli.

Plug-in hybridní design

Tento elegantně aerodynamický, uhlazený a nádherný vůz se může pochlubit sportovními liniemi a dynamickými proporcemi. Užívejte si skvělého osvětlení vozovky s nižší spotřebou energie díky okouzlujícími světlometům LED. Ekologický dojem umocní ozdobné logo „eco blue“ v blízkosti masky chladiče.

Jízdní dynamika

Připravte se na to nejlepší z obou světů. Zcela nová KIA Optima Plug-in Hybrid je vybavena motorem 2.0 GDi a elektromotorem. A také akumulátory s vysokou kapacitou. Užívejte si celkového výkonu hybridní soustavy 205 k a celkového dojezdu 980 km.

Nádherná jízda bez problémů

Objevte DRIVE WISE, budoucnost asistenčních systémů Kia. Inovace, které zvyšují bezpečnost silničního provozu upozorňováním na různá nebezpečí. S menšími starostmi bude jízda skutečným potěšením.

Asistent pro jízdu v jízdním pruhu LKAS upozorní řidiče vizuálními a zvukovými signály a zasáhne do řízení, pokud vyjedete z jízdního pruhu bez zapnutých blinkrů. Funkce SLIF ukazuje na panelu přístrojů informace o omezení rychlosti a zákazu předjíždění.

 

Více informací o modelu

Objednat si jízdu

Pobočka
Model
captcha
Please leave this field empty.

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.