Objednat zkušební jízdu
Operativní leasing KIA
Emil Frey - KIA Operativní leasing

Nová KIA cee’d – vrhněte se do života

Nová generace vozu Kia cee’d byla navržena pro radost ze života plného nečekaných překvapení. I vy si nyní můžete vyzkoušet tento elegantně vybroušený hatchback, který v sobě mísí funkčnost se sportovním vzhledem.

Pozoruhodně promyšlený interiér a exteriér

Kia cee’d má výrazně aerodynamický profil s atleticky tvarovanou kapotou. Při pohledu na charakteristickou „tygří“ příď na vás vůz zapůsobí solidním, podsaditým dojem, který budí respekt. Zadní části dominují výrazné koncové svítilny s diodami, aby vás nikdo nepřehlédl. Dveře lze otevřít do velkého úhlu, čímž usnadní nástup cestujícím každého věku.

Kvalita násobená luxusem

Usedněte a dýchne na vás exkluzivní atmosféra. Umocňují ji chromované rámečky, kůže a měkčené plasty. Každý prvek interiéru dokládá řemeslnou preciznost, neboť jednotlivé díly dokonale lícují. Promyšleně umístěný horní displej poskytuje aktuální informace – např. o čase a teplotě. Na přání je možné středovou konzolu vybavit obrazovkou. Kromě navigace zde uvidíme obraz z parkovací kamery.

Svezení, které udělá dojem

To nejlepší si Kia cee’d schovala na silnici. Jízda je překvapivě komfortní. Sami se o tom při testovací jízdě přesvědčíte. Cee’d se i při rychlejší jízdě příjemně pohupuje a v zatáčkách spolehlivě sedí. Je to dáno tuhostí karoserie a víceprvkovou zadní nápravou. Udržet spotřebu na solidních 6,6 l /100 km vám pomůže rádce řazení. Díky tomu je cee’d ještě hospodárnější než dříve.

6 důvodů, proč je Kia cee’d správná volba:

  1. (nad)standardní výbava a bezpečnost
  2. jízdní komfort
  3. přední, boční a hlavové airbagy
  4. interiér navržený s ohledem na potřeby řidiče
  5. elegance za skvělou cenu
  6. servis, asistenční služba a aktualizace map 7 let zdarma
Více informací o modelu

Objednat si jízdu

Pobočka
Model
captcha
Please leave this field empty.

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.