Objednat zkušební jízdu
Operativní leasing KIA
Emil Frey - KIA Operativní leasing

Nová KIA cee’d – vrhněte se do života

objednat jízdu ceník

Nová generace vozu Kia cee’d byla navržena pro radost ze života plného nečekaných překvapení. I vy si nyní můžete vyzkoušet tento elegantně vybroušený hatchback, který v sobě mísí funkčnost se sportovním vzhledem.

Pozoruhodně promyšlený interiér a exteriér

Kia cee’d má výrazně aerodynamický profil s atleticky tvarovanou kapotou. Při pohledu na charakteristickou „tygří“ příď na vás vůz zapůsobí solidním, podsaditým dojem, který budí respekt. Zadní části dominují výrazné koncové svítilny s diodami, aby vás nikdo nepřehlédl. Dveře lze otevřít do velkého úhlu, čímž usnadní nástup cestujícím každého věku.

Kvalita násobená luxusem

Usedněte a dýchne na vás exkluzivní atmosféra. Umocňují ji chromované rámečky, kůže a měkčené plasty. Každý prvek interiéru dokládá řemeslnou preciznost, neboť jednotlivé díly dokonale lícují. Promyšleně umístěný horní displej poskytuje aktuální informace – např. o čase a teplotě. Na přání je možné středovou konzolu vybavit obrazovkou. Kromě navigace zde uvidíme obraz z parkovací kamery.

Svezení, které udělá dojem

To nejlepší si Kia cee’d schovala na silnici. Jízda je překvapivě komfortní. Sami se o tom při testovací jízdě přesvědčíte. Cee’d se i při rychlejší jízdě příjemně pohupuje a v zatáčkách spolehlivě sedí. Je to dáno tuhostí karoserie a víceprvkovou zadní nápravou. Udržet spotřebu na solidních 6,6 l /100 km vám pomůže rádce řazení. Díky tomu je cee’d ještě hospodárnější než dříve.

6 důvodů, proč je Kia cee’d správná volba:

  1. (nad)standardní výbava a bezpečnost
  2. jízdní komfort
  3. přední, boční a hlavové airbagy
  4. interiér navržený s ohledem na potřeby řidiče
  5. elegance za skvělou cenu
  6. servis, asistenční služba a aktualizace map 7 let zdarma

 

Pustit video
Náhled videa
Pustit video
Náhled videa
Více informací o modelu

Objednat si jízdu

 ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů. NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů.
Pobočka
Model
captcha
Please leave this field empty.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.

II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen „Správce“) a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.

Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas zaškrtnutím políčka.

Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.