Objednat zkušební jízdu
Operativní leasing KIA
Emil Frey - KIA Operativní leasing

Kia cee’d SW

Nechte se okouzlit

Co vznikne, když oceňovaný evropský designérský tým zkombinuje siluetu sportovního kupé s promyšlenou funkčností kombi? Nová Kia cee’d Sportswagon. S celou řadou atraktivních nových prvků vnější a vnitřní výbavy a dostatkem prostoru pro Váš život a všechno, co obnáší.

Design, který vyniká

Kia cee’d Sportswagon vyniká při pohledu z každého úhlu díky prémiovým předním xenonovým světlometům se světly LED pro denní svícení a zadním svítilnám LED. Rozšiřte výbavu svého vozu a panoramatické střešní okno, které zaplaví interiér přirozeným světlem.

Všestrannost

Nová Kia cee’d Sportswagon vyniká svou všestranností. Nabízí chytré využití veškerého prostoru: odkládací schránky pod podlahou, velkorysý zavazadlový prostor, sklopná sedadla a velký počet malých, ale praktických prvků, jako jsou vertikální kolejnice pro snadnější uspořádání a zajištění zavazadel. Zavazadlový prostor může mít objem až 1642 litrů – dost pro všechna Vaše dobrodružství.

Podpora řidiče

Sotva můžete mít důvěryhodnějšího spolujezdce, než je Vaše Kia cee’d Sportswagon. Díky sledování slepého úhlu BSD (Blind Spot Detection), upozornění na vozidla  přijíždějící k zádi ze stran RCTA (Rear Cross Traffic Alert) a informování o rychlostních limitech budete vždy vědět, co se kolem vás děje, aniž byste museli odvracet zrak od dění na silnici před Vámi.

Nový cee’d SW

  • Zcela nový tříválec T-GDI
  • Speciální GT line edice
  • Prostorný interiér
  • Zavazadlový prostor až 1642 l
Více informací o modelu

Objednat si jízdu

Pobočka
Model
captcha
Please leave this field empty.

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.