Objednat zkušební jízdu
Operativní leasing KIA
Emil Frey - KIA Operativní leasing

Kia cee’d GT

Na plný plyn!

Netrpělivé očekávání, vstávající vlasy hrůzou na hlavě a to vše následováno úsměvem, který není možné potlačit. To vše dokáže nová verze GT se zcela novým motorem 1,6 Turbo GDI o výkonu 204 k provést s vaší myslí.

Design verze GT

Nová Kia cee’d GT navržená, zkonstruovaná a vyráběná v Evropě. Vypracované svaly a ryzí elegance s dynamickou siluetou vytvářejí dokonalou kombinaci temperamentu a komfortu.

Výkony

Husí kůže, neklid, trvalý úsměv na tváři… Důvod? Zcela nový motor 1.6 T-GDI s výkonem 204k. Přeplňovaný motor poskytuje nejvyšší točivý moment 265 Nm, který je přenášen prostřednictvím sofistikované 6 stupňové mechanické převodovky. Zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhých 7,6 s. Maximální rychlost je 230 km/h.

Nový cee’d GT

  • Nový motor 1.6 T-GDI
  • 18“ ALU kola
  • Sportovní interiér
  • Sedadla Recaro
Více informací o modelu

Objednat si jízdu

Pobočka
Model
captcha
Please leave this field empty.

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.