Objednat zkušební jízdu
Operativní leasing KIA
Emil Frey - KIA Operativní leasing

Kia Carens – sveze celou rodinu

9Potřebujete dostatek místa pro všechny členy rodiny? Hledáte automobil s variabilním interiérem? Chcete praktické auto, kterému nechybí styl? Přijďte si k nám prohlédnout vůz Kia Carens! Zveme na testovací jízdu v kompaktním MPV, které rozumí potřebám moderní rodiny.

Svěží design moderního vozu

Střízlivá příď hledí na silnici velkorysými světlomety s úpravou pro denní svícení. Jemné sloupky předního okna zajistí čistý výhled dopředu i do stran. Rozměrná vnější zrcátka věrně informují o dění za vozidlem. Vůz má úctyhodnou délku 4,5 metru, takže působí robustně, ale nechybí mu ani jiskra.

Sedm v pohodlí aneb všestrannost v praxi

V pohodlném interiéru Carens se usadí klidně i 7 osob. Překlopte opěradlo předního sedadla a naložíte cokoliv o délce až 2,1 m. Zadní sedadla jsou též sklopná a důmyslně dělená. Zavazadlový prostor tak může dosáhnout i 1650 l.

Dopřejte si atraktivní příslušenství

Dlouhé cesty vám zpříjemní např. vyhřívaná nebo odvětrávaná přední sedadla s nastavitelnou délkou sedáku. V zimě poznáte výhody vyhřívaného volantu. Děti a přátelé užasnou při výhledu z panoramatického střešního okna. Příznivce moderní elekroniky potěší:

  • přístrojový štít Supervision s displejem TFT LCD
  • audiosystém s 6 reproduktory a (na přání) subwooferem
  • inteligentní klíček se startovacím tlačítkem
  • osvětlení prostoru podél vozu

Díky optimalizaci podvozku a odpružení Carens citlivě vnímá pokyny řidiče. Jízda se vyznačuje excelentní stabilitou, a to jak na dálnici, tak na zakroucené horské silničce.

Nadstandardní bezpečnost

Cestující ochrání skelet vozu vyrobený ze speciální oceli a také 8 pohotových airbagů. Aktivní bezpečnost řeší inovativní elektronika. Pomůže např. asistent pro jízdu v jízdním pruhu LDWS a chytrý parkovací asistent SPAS. Jistotu při parkování můžete zvýšit zadní kamerou.

Více informací o modelu

Objednat si jízdu

Pobočka
Model
captcha
Please leave this field empty.

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.