Objednat zkušební jízdu
Emil Frey - E-modely KIA

Kia Carens – sveze celou rodinu

objednat jízdu ceník

9Potřebujete dostatek místa pro všechny členy rodiny? Hledáte automobil s variabilním interiérem? Chcete praktické auto, kterému nechybí styl? Přijďte si k nám prohlédnout vůz Kia Carens! Zveme na testovací jízdu v kompaktním MPV, které rozumí potřebám moderní rodiny.

Svěží design moderního vozu

Střízlivá příď hledí na silnici velkorysými světlomety s úpravou pro denní svícení. Jemné sloupky předního okna zajistí čistý výhled dopředu i do stran. Rozměrná vnější zrcátka věrně informují o dění za vozidlem. Vůz má úctyhodnou délku 4,5 metru, takže působí robustně, ale nechybí mu ani jiskra.

Sedm v pohodlí aneb všestrannost v praxi

V pohodlném interiéru Carens se usadí klidně i 7 osob. Překlopte opěradlo předního sedadla a naložíte cokoliv o délce až 2,1 m. Zadní sedadla jsou též sklopná a důmyslně dělená. Zavazadlový prostor tak může dosáhnout i 1650 l.

Dopřejte si atraktivní příslušenství

Dlouhé cesty vám zpříjemní např. vyhřívaná nebo odvětrávaná přední sedadla s nastavitelnou délkou sedáku. V zimě poznáte výhody vyhřívaného volantu. Děti a přátelé užasnou při výhledu z panoramatického střešního okna. Příznivce moderní elekroniky potěší:

  • přístrojový štít Supervision s displejem TFT LCD
  • audiosystém s 6 reproduktory a (na přání) subwooferem
  • inteligentní klíček se startovacím tlačítkem
  • osvětlení prostoru podél vozu

Díky optimalizaci podvozku a odpružení Carens citlivě vnímá pokyny řidiče. Jízda se vyznačuje excelentní stabilitou, a to jak na dálnici, tak na zakroucené horské silničce.

Nadstandardní bezpečnost

Cestující ochrání skelet vozu vyrobený ze speciální oceli a také 8 pohotových airbagů. Aktivní bezpečnost řeší inovativní elektronika. Pomůže např. asistent pro jízdu v jízdním pruhu LDWS a chytrý parkovací asistent SPAS. Jistotu při parkování můžete zvýšit zadní kamerou.

 

Pustit video
Náhled videa
Pustit video
Náhled videa
Více informací o modelu

Objednat si jízdu

 ANO, souhlasím se zpracováním osobních údajů. NE, nesouhlasím se zpracováním osobních údajů.
Pobočka
Model
captcha
Please leave this field empty.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

I. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů. Společnosti Emil Frey ČR, s.r.o. (Správce) tedy bude oprávněn využívat osobní údaje k rozesílání nabídek, akcí, soutěží a jiných obchodních sdělení firmy Emil Frey pro značky Subaru, Kia, Suzuki, Toyota, Lexus po dobu 10let.

II. Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů (jména, adresy, e-mailu a tel. čísla) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších právních předpisů, a současně ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“), které nabývá účinnosti dnem 25. 5. 2018 společnosti Emil Frey ČR, s.r.o., se sídlem Pekařská 638/5, IČO: 45805270, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v [Praze], oddíl C, vložka 11870 jakožto správci (dále jen „Správce“) a dalším třetím osobám určeným správcem jakožto zpracovatelům (zejména členům distribuční sítě správce) pro účel stanovený dále.

Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas.
Účelem zpracování osobních údajů je jejich využití pro další obchodní a marketingovou činnost (obchodní nabídky, nabídky akce, soutěže), zejména pak pro průzkum trhu, statistické účely, sledování údajů o prodeji, poskytování poprodejních služeb a šíření obchodních sdělení ve smyslu § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
Osobní údaje budou zpracovány po dobu 10 let ode dne udělení souhlasu.
Potvrzuji, že jsem byl informován o tom, že dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování.
Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně, s výše uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas zaškrtnutím políčka.

Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.