Objednat zkušební jízdu

Kia ProCeed se představí 2. října v Paříži

30.8.2018

Zatímco se první vozy Kia Ceed 2018 dostávají ke svým majitelům, automobilka už láká na další působivý model. Tím není žádný jiný než Kia ProCeed! Co o něm zatím prozradila?

Z pro_cee’du ProCeed

Nový Kia ProCeed nahradí předešlý pro_cee’d, který platil za třídveřový hatchback. Brzy představený model si však bude klestit cestu vlastní jako pětidveřový shooting brake založený na konceptu Proceed. Ten se představil na autosalonu ve Frankfurtu už před rokem. Koncept si zakládá na sportovním charakteru, jenž designéři okořenili nápadnou, avšak praktickou image. Zachovává charakteristickou tygří masku.

Pozvánka v podobě první fotografie Kia ProCeed

Samotný ProCeed slibuje dynamický vzhled, prostorný interiér a všestrannost hodnou cestovního kombi. Stejně jako Nový Ceed 2018 byl také Kia ProCeed navržen speciálně pro evropský trh. Automobilka pustila do světa první fotografii nového modelu ve středu 29. srpna, jíž láká na říjnový pařížský autosalon. Jedná se o pohled zezadu, kde je patrná inspirace GT Stinger. Více o sobě však ProCeed zatím neprozradil a nezbývá než měsíc počkat na oficiální představení veřejnosti.

Zpět do výpisu článků