Objednat zkušební jízdu
Operativní leasing KIA

Vyřešte vše na jednom místě

Zároveň s pořízením nového vozu budete muset vyřídit několik nevyhnutelných formalit. Patří mezi ně také pojištění a povinné ručení. Staňte se zákazníky společnosti Emil Frey a využijte naší exkluzivní spolupráce se všemi významnými pojišťovnami. Jejich produkty tak získáte za výhodnějších podmínek než u běžných prodejců.

Chytré financování pro každého

Autosalony společnosti Emil Frey jdou s dobou, a proto pochopitelně umožňují platit kartami VISA či Eurocard. Dnes již také nemusíte uhradit celou částku okamžitě. Máte-li zájem, zajistíme pro vás financování pomocí finančního leasingu, operativního leasingu nebo úvěru od důvěryhodných leasingových společností. Auta od Emila Freye jsou dostupná všem!

 

Nabídka vozů

Naše služby

INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE O MIMOSOUDNÍM ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

Zhotovitel tímto ve smyslu ust. § 14 zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (dále jen Zákon) informuje objednatele - spotřebitele, že subjektem věcně příslušným pro mimosoudní řešení tohoto spotřebitelského sporu ve smyslu ust. § 20d a násl. Zákona, který se týká zboží či služeb zhotovitele a který vznikne z této smlouvy uzavřené mezi zhotovitelem a spotřebitelem, je Česká obchodní inspekce, internetová adresa www.coi.cz.

Informační cedulky k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.