Objednat zkušební jízdu

Emil Frey nikdy nespí – speciální akce

15.5.2018

Autorizovaný dovozce aut Emil Frey přichází s dalším zajímavým projektem. Nejnovější akce právě probíhá v prodejně Emil Frey ve Stodůlkách a rozhodně by vám neměla uniknout. Mimořádná jarní limitovaná nabídka se jmenuje 4x4x4. Co to znamená? Jedná se o 4 výhody po dobu čtyř týdnů ( do 23. 5.):

 • až 140 000 Kč můžete získat cenové zvýhodnění na nákup vozu
 • až 30 000 Kč jako bonus při výkupu vašeho auta
 • servisní prohlídka zdarma
 • tankovací karta Emil Frey jako dárek
 • Záruka spolehlivosti

  Bývalý úspěšný motocyklový závodník Emil Frey založil firmu v roce 1924 ( v pouhých 26 letech). Poctivou prací a zodpovědným přístupem se mu postupně podařilo vybudovat doslova nadnárodní impérium, které má ve světě motorů silnou značku a dobrý zvuk. Jeho hlavními atributy jsou houževnatost a empatie vůči zákazníkům, snaha vždy nabídnout jen to nejlepší z nejlepšího. Ostatně dnes téměř stoletá historie úspěšné firmy hovoří za vše.

  V České republice se Emil Frey se svým týmem postavil na startovní dráhu v roce 1993 importem značky SUBARU.

  Emil Frey Subaru

  Díky systematické práci brzy rozšířil dealerské portfolio o Suzuki, Kiu a Toyotu. Právě Toyota představovala vlajkovou loď značky. Celosvětově nejprodávanější Corolla slavila uspěch i u nás. V roce 2016 se Emil Frey Group stala výhradním dovozcem francouzských automobilů značek Peugeot a Citroen.

  Květnová nabídka

  Zákazníci už dávno vědí, že Emil Frey je v pravidelných intervalech rozmazluje skvělými novinkami, stále přichází s něčím zajímavým, nikdy neusíná na vavřínech. Tentokrát se v opravdu velkorysé květnové akci můžete těšit například na crossover Suzuki Vitara 4×4 s motorem 1,6 a metalickým lakem za zvýhodněnou pořizovací cenu 496 000 Kč. Další atraktivní ceny nabízí na velmi žádané modely KIA Sportage 4×4 a SUBARU Outback a mnohé další. K bonusům si připočtěte nadstandardní záruční i pozáruční servis, zajištění pojištění i financování a přátelskou atmosféru, tvořenou profesionály se srdcem.

  Přijďte se podívat a vybrat si svůj vůz do Pekařské ulice od pondělí do pátku ( 9-19) nebo v sobotu ( 9-14) a nebudete litovat.

  Zpět do výpisu článků