Objednat zkušební jízdu

Emil Frey míří na Autoshow Praha 2017

22.6.2017

Nenechte si ujít již dvacátý ročník jediného celostátního autosalonu Autoshow Praha. V termínu 5. – 8. 10. 2017 na Výstaviště v Holešovicích dorazí řada atraktivních motoristických novinek, včetně vozů Subaru, Toyota a Suzuki v rámci prezentace Emil Frey.

Letošní Autoshow Praha očekává 40 000 návštěvníků a přes 40 značek. Jednu z největších expozic bude mít na Autoshow společnost Emil Frey. Na ploše větší než 400 m2 představí návštěvníkům novinky tří značek. Půjde zejména o nové modely Subaru Impreza, novou Toyotu Yaris a nový Suzuki Swift, které právě přicházejí na český trh.

Nová Toyota Yaris 2017 - světle modrá

Nový Suzuki Swift - červený

Ostatní vystavující také připravují několik premiér, k nimž patří například vozy Hyundai i30 kombi, Jeep Compass, Isuzu D-Max, Mazda CX-5, Renault Koleos či Škoda Karoq.

Na své si přijdou také milovníci Cadillaců, neboť zde budou představeny nové modely CT6 a XT5. Novinky přiveze i Corvette nebo Camaro. Opel kromě dalších modelů bude lákat například na Crossland X, Mitsubishi vystaví pátou generaci pickupu L200. Legendární Range Rover se pak pochlubí novým Velarem, Volvo zase modelem XC 60. Tesla Vídeň předvede stále více populární elektromobily.

Množství atraktivních expozic však zaplní i volnou plochu před Průmyslovým palácem. Ke spatření zde budou například bezdotykové automyčky, servisní a garážová technika a také výběr atraktivních užitkových vozů. Důležitou součástí Autoshow bude bohatý doprovodný program provázející všechny čtyři výstavní dny. V pátek, sobotu a neděli se uskuteční testovací jízdy zhruba se třemi desítkami osobních vozů vystavujících značek po několikakilometrovém okruhu. K dispozici bude tradičně i offroadový parkur.

Těšíme se na vás v expozici Emil Frey, kde si budete moci prohlédnout a „osahat“ všechny atraktivní novinky v naší nabídce!

Zpět do výpisu článků